• Betson
  • CANLI BAHİS
  • CASİNO
  • POKER
  • İddaa
  • KAZI KAZAN
  • Blackjack
  • Tombala

POKER

bets10 poker görünüm


* Yaratıcı Görünüm,   * Farklı Oyunlar,  * Yeni YazılımDünyanın en popüler kağıt oyunlarının başında gelen poker Türk oyuncular arasında da oldukça popülerdir. Ancak, Türkiye’de poker dendiğinde çoğu oyuncunun aklında tartışmasız tek bir isim gelir: Betson. Operatörün kısa bir süre önce yenilenerek Texas Poker ismini alan bölümünde oyuncuları birçok yenilik bekliyor.

Kağıtlar Dağıtılıyor, Hadi Masadaki Yerlerinizi Hemen Kapın !!!

Betson Poker oyun türleri

Bildiğiniz gibi, tüm dünyada en popüler ve en tanınmış Betson poker oyun varyasyonu Texas Holdem pokerdir. Ancak Bets10’da bunu dışında oynayabileceğiniz altı varyasyon daha bulunuyor: Omaha, Omaha Hi-Lo, Seven Card Stud, Razz, Five Card Stud, Five Card Draw ve Blaze Poker. Bunların yanında, Türkiye’de oldukça popüler bir oyun türü olan Türk Pokeri operatörün web sitesinde ayrı bir bölüm olarak sunulmaktadır. Bu oyun seçeneklerinden üç tanesini sizler için inceleyeceğiz:

Texas Holdem: Tüm dünyada en çok tutulan bu varyasyonda doğal olarak en geniş oyun ve turnuva seçenekleri sunuluyor. Günün hangi saatinde giriş yaparsanız yapın, Texas Holdem masalarında oyun oynayabileceğiniz binlerce kişi ve katılabileceğiniz onlarca turnuva bulabilirsiniz.

Blaze Poker: Operatörün en son yeniliklerinden birisi olan bu seçenek beklemekten hoşlanmayan oyuncular için biçilmiş kaftan. Oturduğunuz masada oynarken pas dediğinizde oyunun bitmesi için beklemenize artık gerek yok! Blaze Betson Poker ile pas der demez yeni bir masaya aktarılacak ve yeni kağıtlarla oyun keyfini kesintisiz yaşayacaksınız. Mutlaka deneyin!

Türk Pokeri: Web sitesinde ayrı bir bölümde sunulan Türk Pokerini istediğiniz her an yüzlerce oyuncu bulunan oyun odasında oynayabilirsiniz. Bu bölümde oyun yazılımının yüklemesiz olduğunu belirtelim.

Hangi oyun varyasyonunu seçerseniz seçin, ücretsiz oyun oynama seçeneğinizin bulunduğunu belirtelim.

Betson Poker yazılımı

Operatör yaptığı en son değişiklikle lider oyun yazılım şirketi Microgaming’in geliştirdiği oyun yazılımını kullanıcılarının beğenisine sunmaya başladı. Böylece Microgaming ağına dahi olan operatör, kullanıcılarına birlikte oyun oynayabilecekleri daha çok kişi sunmakla kalmadı, aynı zamanda oyunculara yazılımın içerisinde Microgaming’in ünlü casino oyunlarından bazılarını da oynama şansı verdi. Yazılım sadece Windows tabanlı bilgisayarlar için tasarlanmış olup, birkaç dakikada sorunsuz bir şekilde kurulmaktadır.

Betson Poker turnuvaları

Betson poker bölümünde nakit para oyunları oynayabileceğiniz gibi, gerekli oyuncu sayısı sağlandığında başlayan otur-başla turnuvalarına veya bazen binlerce oyuncuya karşı yarışıp yeteneklerinizi gerçek bir teste tabi tutabileceğiniz ve çok küçük bir yatırımla büyük gelirler elde edebileceğiniz büyük turnuvalara katılabilirsiniz.

Betson Poker bonus ve promosyonları

İnternette oynamak tabii ki bonus ve promosyonlardan ayrı düşünülemez. Operatörün yeni üyelere sunduğu 1000 Euro’ya kadar %100 ilk para aktarma bonusu ve toplamda 1000 Euro ödüllü 12 turnuvaya ücretsiz katılım hakkı en dikkat çekici fırsatlar arasında. Bunların yanı sıra, %30’a varan rakeback, nakit ödüller kazanabileceğiniz ücretsiz turnuvalar ve inanılmaz jackpotlar gibi birçok bonus fırsatı sizleri bekliyor!

Dünyanın dört bir yanından gelen oyunculara Betson pokeri gerçekten bildiğinizi kanıtlamaya hazır olun!